Логіко-сенсорний інтроверт (ІНСПЕКТОРІВ)

Сильні сторони. Гарний організатор і ретельний виконавець. Нетерпім до расхлябанності і безвідповідальності. Послідовний у своїх справах і рішеннях, завжди доводить розпочате до кінця. Любить у всьому порядок, точність і конкретність, довіряє тільки офіційним або перевіреним джерелам інформації. Хороший дослідник вузьких проблем. Заглиблюється у всі деталі і не випустити з уваги дрібниць. Акуратно веде документацію, любить уточнювати факти, охоче інформує тих, хто звертається до нього з приводу будь-яких інструкцій і законів, які зазвичай добре знає. Будучи адміністратором, вміє налагодити чітку роботу, дисципліну і порядок, завжди контролює виконання своїх доручень. Справа ставить вище особистих стосунків і настроїв. Дуже працездатний, володіє розвиненим почуттям боргу, вимогливий до себе і підлеглих. Знання краще впроваджувати в практику. До всього готується заздалегідь, не любить експромтів.

Проблеми. Бескомпроміссен в тому, що вважає важливим. Періодично напускает на себе офіційний і неприступний вигляд, дотримується субординації. Досить нетерпім до інших точок зору. Недостатньо гібок у стосунках з людьми, погано враховує їх індивідуальні здібності. Його практично неможливо змусити змінити свої переконання. Не любить, коли йому заперечують, нав'язують свою волю або методи роботи. Боїться змін і нестабільності. Погано розбирається у відносинах інших до себе. Не переносить, коли хтось зачіпає його речі, втручається без дозволу у справи.

Від нього не можна вимагати і очікувати:

- тонкої індивідуальної прибудови до людей;

- постійного врахування індивідуальних здібностей людей;

- швидкої перебудови відповідно до ситуації;

- поступливість і м'якості в принципових питаннях;

- створення концептуальних ідей.

Рекомендований рід діяльності. ІНСПЕКТОРІВ добре розподіляє обов'язки і стежить за їх виконанням, тому може ефективно здійснювати конкретне керівництво, особливо якщо група не перевищує 8-10 чоловік. Відмінний керівник підрозділів. Також здатний якісно виконувати оформительских роботу, майструвати що-небудь руками. Добре працює з технікою. Може бути інструктором, контролером, оформитель документів, податковим інспектором, слідчим.


Самый плохой день отдыха всё же лучше, чем самый хороший рабочий день.

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб