Главная В избранное Версия для печати

Меню:


УКР | РУС

Де їх можна знайти?

перевагу, як і інші сенсорні, працювати з тим, що можна помацати і пощупати, я протягом десяти років заносила в спеціальний блокнот інформацію про кожному новому знайомому. Особливо мене цікавили поєднання імені і карти, і карти і сфера інтересів. За цей час накопичилося достатню кількість даних, якими і хочу поділитися.
У багатьох людей виникає питання, де можна знайти представників того чи іншого типу. Питання досить правомірним, тому що якщо в школі ще можна побачити представників будь-якого типу у своєму класі або в паралельному класі, то, стаючи старше, люди разбредаются, співвідносити з перевагами своєї картки. Природно, що всі можуть всі, і кожен може опинитися в НЕ самому властивому його карті місці. Будемо говорити тому тільки про тих місцях, в якій представники тієї чи іншої карти встреччаются часто.
Звичайно, багато залежить і від віку, тому будемо робити знижку і на нього. Знову ж таки, зауважу, що це мої спостереження, спостереження меченосной Пані. І описую я тех, кто каким-то чином виявився хоча б на короткий час у моєму колі спілкування або хоча б у полі зору. Можливо, у спостерігачів інший карти, картинка вийде кількісно інший. Кількісно, але, як мені здається, навряд чи зміниться якісно.
Додам ще, що ця стаття не пропозиція до профорієнтації, а всього лише констатація фактів.

Королів Посохов , а тим більше, Корольов, зустрічається не так багато. А серед молоді - і того менше. Складається враження, що це карта покоління, народженого в 40-х роках. Чоловіки, міцні ще дедки, в основі своєї виробничники. І або робочі, або керівники вищої ланки. Серединки серед них как-то не спостерігалося. Жінок ж цього типу можна було зустріти серед массовіков витівники, завідуючих клубами, а так само ресторанами. І вже зовсім бесталанние йшли в прості службовці, але виявлялися в таких місцях, де кількість чоловіків було на порядок, а то і на два більше, ніж жінок. Наприклад, диспетчером на автобаза і т.д.
Ця ж тенденція спостерігається і серед молоді. Молоді Королі охоче стають робочими будівельних професій, водіями громадського транспорту, і зовсім невеликий відсоток прагнути отримати вищу освіту. Серед молодих Корольов картина інша - вони прагнуть вчитися, а потім ідуть працювати в економічні структури помічниками керівників, виконавчими директорами і т.д. Чимало подібних барышень було б і культури, але, на жаль! Культура у нас нині практично не фінансується і тому у Корольов Посохов вона не в особливому пошані. Домогосподарок серед них практично немає - нудно. Хочеться людей подивитися і себе показати.

Паж пентаклей.
Жінки цього типу достатня рідкість. И почему-то більшість з них цікавиться медициною, психіатрія, хімією та біологією. Молодих барышень можна знайти в інститутах цього профілю. Вони рідко бувають на дискотеках, зате часто сидять в бібліотеках і з задоволенням їздять на різні екскурсії.
Чоловіки ж зосереджені більше в сфері законності. Их много серед юристів (адвокати, слідчі, прокуратура), чимало в армії - це прикордонники, розвідники, аналітики, а так само працівники органів безпеки. Зараз намітилася тенденція появи молодих хлопців в бізнесі, особливо в банківській справі. До речі, свій власний бізнес, в який вони пориваются піти час від часу, у них найчастіше не процвітає, хоча і тримається на гідному рівні.
І чоловіків і жінок цього типу можна зустріти в різних форумах, вони можуть годинами висіти в <аське>, компенсуючи недолік спілкування таким чином.

Лицарі мечів.
В першу чергу для молоді це технічні ВНЗ, як для юнаків, так і для дівчат. Молоді Рицарші можуть зустрітися і серед любителів екстріму (альпінізм, скелелазіння, парашутний спорт), а хлопці, окрім туризму, до якого вони так само тяжіють, воліють східні єдиноборства та інші бойові мистецтва.
Залучають їх і наукові розробки, і на конференціях молодих вчених вони теж не рідкість. Ще тяга до незвичайного часто реалізується у них в пристрасть до різних молодіжних угруповань і віянням, будь то хіпі, буддисти, ролевікі або свідки Єгови. До речі, дівчата, а особливо жінки у віці мають схильність до участі в різних релігійних течіях. Де вони спочатку стають найбільш ревним адептами, потім же, в залежності від рівня розвитку інтелекту, або вбирають в себе все самое краще, намагаючись добратися до самої суті, а потім залишають ця течія, так як взяти вже більше нічого. Або продовжують люто чіплятися за догми, стаючи агресивними з тими, хто їх не підтримує.
І дівчата і більш дорослі жінки часто працюють в совершенно не цікаві їм місцях, єдиною заслугою якого може бути м'які дисципліна і ненормований робочий день. Якщо ж є можливість не працювати, то краще нею скористатися. Зате з задоволенням вчаться. Їх можна зустріти на різних лекціях, семінарах та тренінгах, вони відвідують мовні та інші курси.
Чоловіки тяжіють до програмування, до теоретичної науці взагалі і до прикладної математики зокрема. Їх можна шукати серед інженерів і інших технічних фахівців. Іноді молодих хлопців можна зустріти серед воєнізованої охорони або в тих місцях, де необхідна спеціальна <бійцівський> підготовка. Але не маючи достатньої природного агресії і не знаходячи підтвердження своїм думкам про ідею загальної справедливості, вони надовго там не затримуються.

Пані кубків.
У школах звичайно це дуже активні й талановиті дівчатка і хлопчики з хороших сімей. Потім же багато дівчинки отримують середньо-спеціальна освіта в різних ПТУ і технікумах. Часто це заклади, що готують педагогів, медсестер, фельдшерів. Багато з них йдуть так само в дизайнери, художники-модельєри, перукарі і продавці всіх мастей і категорій. З задоволенням панянки йдуть і у ВНЗ, знову ж віддаючи перевагу педагогіки, філології, інститутів культури, <нархозам>, і легкої промисловості. Вони люблять бувати на різних концертах, дискотеках, масових видовища і святах. А так же на художніх виставках, в театрах і просто в молодіжних тусовках. Стаючи дорослі, вони швидко виходять заміж і обмежуються колом спілкування на роботі і невеликим колом старих друзів. Це сама соціалізірованная карта.
Чоловіки ж, як це не дивно, часто стають військовими (в середніх чинах), втім, це й не дивно при наших порядках в армії. Чималу кількість тяжіє і до природничих наук, страждаючи потім в лещатах жорсткої дисципліни на робочих місцях. Багато хто, отримавши освіту, часто знаходять зовсім інші інтереси і роботу за своїм смаком. Тяжіють вони і до образотворчого творчості. Люблять різати по дереву, малювати, будувати будинки та їх проектувати. Чимало чоловіків стають дизайнерами і художниками-модельєрами. І представники саме цієї картки, як жоден інший, схильні мати іншу сексуальну орієнтацію.
Це правда, не робота, але чим не интерес??
Пані кубків чоловіки теж одружуються рано, хоча часто бувають одружені і не один раз. Вони великі домосід, воліють обмежуватися ходінням в гості або запрошувати до себе. Люблять виїжджати з шашликами на природу або до друзів на дачу, де їх і можна зустріти.

Паж кубків. Їх дуже багато серед музикантів будь-яких напрямків. Ритм і естетика - ось привабливі для нього боку нашої дійсності. Тому ж їх часто можна зустріти і серед <натур творчих>, тобто письменників, поетів, композиторів і виконавців, акторів, художників, а так само всіляких дизайнерів, флористів, керамістів та інших творців прикладного мистецтва. Багато хто з них тяжіють до занять у різних езотеричних школах, із задоволенням відвідують подібні курси, тренінги, лекції. Це стосується і чоловіків і жінок швидше середнього віку. Молодь же розподілена рівномірно і майже повсюдно. Складається враження, що самим Пажам спочатку було все одно, чим займатися і тому вони прибудували туди, куди було потрапити не складно або туди, куди хотілося батькам. Панянки часто виявляються у ВНЗ гуманітарних, особливо в інязах і педах. У будь-якому випадку їх можна знайти в будь-яких молодіжних тусовках, на дискотеках, чимало хлопців серед тих, хто махає дерев'яними мечами на славу Толкієна.
Ще один напрям, де Паж кубків зовсім не рідкість - це армія. Не прагнучи вибитися куда-то в верхи, тем не менее, Пажі легко пристосовуються до вимог дисципліни, підпорядкування і ієрархії. Очевидно, така структурованість усього часу і простору для нього йде на благо, хоча Пажа кубків навряд Чи можна назвати ревним прихильником такого порядку.
На жаль, чимало Пажей кубків, особливо чоловіків, серед бездомних бродяг, алкоголіків і бомжів.

Король мечів.
Як сказав один поет <там, де є керівники, там завжди є Король мечів>. І дійсно, силові структури (будь то загони швидкого реагування або тіньові бригади) буяють молодими королями мечів. Вони часто бувають як при керівництві в якості охорони, так і самим керівництвом. Директори фірм, заводів, а так же шкіл, а особливо - інтернатів, будинків дитини, а так само ректори або проректори інститутів та академій - вот де можна побачити меченосних Королів і Королев.
Жінки, так само як і чоловіки, тяжіють до постам керівним. Хоча тут можуть бути і дещо інші пріоритети. Величезне число Корольов можна зустріти серед вчителів та викладачів. А так же в різних комітетах у справах підлітків та молоді, і в інших громадських організаціях - профспілкових і політичних.
Але королів мечів завжди було більше, ніж керівних посад. Де ще гарантовано їх можна побачити? Напевно, у спорті. Королю мечів в молодому віці подобається займатися видами силовими і командними. Футбол, волейбол, водне поло і хокей, бігові лижі та біатлон, плавання і веслування. Тобто все те види, де потрібні не тільки швидкість, але витривалість і фізична сила.
Ще не мала кількість Королів, які за будь-якої причини не отримали належної освіти, йдуть працювати водіями. Автобуси, великогабаритні вантажівки і далекі перевезення -- от їх стихія.
И еще назову два напрями, які схожі один на одного, як зворотні сторони медалі - це армія і в'язниці. І там, і там можна зустріти чимало Королів мечів, які відчувають себе як риба у воді. Це відноситься як до чоловіків, так і до жінок.

Лицар Посохов.
На жаль, для мене ця картка залишається самої маловивчених, мабуть, ми майже ніде не перетинаємося. Тому спробуємо спрогнозувати, спираючись на чужі думки.
Особлива концентрація посошних Лицарів спостерігається у сфері засобів масової інформації, чи то газети, радіо чи ТБ. Репортери, журналісти, провідні програм і диктори - ось місце додатки їх сил і талантів. Чимало їх і серед акторів, а так само тих, хто має безпосереднє відношення до кіно і театру, починаючи від мистецтвознавців, критиків і режисерів і закінчуючи білетерамі і суфлерамі.
Останнім часом багато молоді люди воліють займатися різними інтернет-проектами. І особливо їх захоплює веб-дизайн та сайт-будову.
Дівчата ж часто зустрічаються серед вчителів та викладачів, а так само в різних офісах, як секретар-референт і офіс-менеджери будь-яких типів і рангів.
Так само і чоловіків, і жінок цього типу можна часто побачити в різних барах, нічних клубах, дискотеках, а так само казино.
Людей постарше нестримно тягне в політику, і вони із задоволенням йдуть у депутати або займаються організацією штабів і підтримкою обраного кандидата (в якості радника, іміджд-мейкера або оратора).
Жінок так само можна побачити в самих різних адміністраціях, податкових інспекціях, де вони бувають дуже компетентними і відповідальними працівниками.

Дама пентаклей.
Основна сфера прикладення сил для Пані пентаклей - це влада і фінанси. Тому, якщо хочете знайти чоловіків пентаклевих Дам, то вони часто зустрічаються в міліції, а чоловіків без особливого освіти чимало в ДАІ - там, де влада не дуже-то велика, але зате цілком реальна. Друге місце, де <накопичуються> Пані пентаклей, це армія, і як не дивно, медицина. Особливо часто представники цієї картки зустрічаються серед працівників швидкої допомоги, в хірургії і педіатрії.
Різні адміністрації, податкова та інші інспекції, податкова поліція притягують до себе людей цієї картки. Наради будь-яких рівнів - як місце зустрічі з дамою пентаклей.
Жінок, а особливо молодих дівчат, часто можна зустріти в школі. Цікаво, що чим молодше панночка, тим молодші школярі, з якими вона працює.
Крім цього, Пані пентаклей часто зустрічаються в сфері фінансів. Банківські працівники різних рангів, касири, бухгалтери, а так само фінансові директори - ось точки програми вміння і сил для цієї картки.
Залишається тільки додати, що представники цієї картки схильні постійно просуватися вгору службовими сходами, тому не затримуються довго на одному і тому ж місці.
Улюблені місця відпочинку: в юному віці - це дискотеки (до речі, любов до танців залишається надовго, часто виливаючи в заняття бальними танцями, народними і будь-якими іншими), нічні клуби, бари. Потім краще стають застілля в колі друзів та сім'ї, виїзди на природу, на дачі й походи в гості. Плюс до цього - тренажерні зали, теніс, басейн, бігові доріжки в парку чи на стадіоні, групи з шейпінгу, аеробіки і тому подібні.

Дама Посохов.
Якщо ви шукаєте молоду панянки - Пані Посохов, то сміливо звертайтеся в балетне училище, в танцкласси культпросвета, туди, де займаються художньою гімнастикою, а так само придивіться до танцівниця і стриптизерка нічних закладів, моделям і фотомоделей. Пані Посохов красиві, стрункий, люблять показати себе в русі й танці. І це стосується не тільки профі. Групи з аеробіки, шейпінгу, школи бальних танців ніби спеціально створені для Дам підпору й Дам пентаклей жіночої статі.
Не рідко можна зустріти даму Посохов і серед лікарів, особливо вузького профілю, типу окуліста, отоларинголога (вухо-горло-ніс), гінеколога, багато їх і в педіатрії. Але майже не зустрічається в хірургії, невропатології і психіатрії. Зате аптеки, лабораторії, санепідемслужби, санстанції, а так само хімчистки і пральні - Це місця, де ви зустрінете всенепременно представниць цієї картки.
Ще дві сфери, багате представницями цієї картки. Це бухгалтерія (хоча вони не дуже-то люблять цю роботу) та страхування найрізноманітніших видів. А ще - усілякі секретарі, референт, помічники та радники.
Все вищесказане більшою мірою стосувалося жінок цієї картки. Чоловіки ж часто зустрічаються серед всіляких майстрів з ремонту. Починаючи від сантехніки (якщо ваш сантехнік Дама Посохов, то вважайте, що вам крупно повезло) і закінчуючи електронікою. Чимало представників цієї карти і в зв'язку, і серед фахівців з обслуговування комп'ютерної та офісної техніки, де вони непомітні, але незамінні.
Пані Посохов зустрічаються і в середовищі юристів. Серед них багато нотаріусів, юристів на фірмах та виробництвах, але як мені здається, вони не прагнуть ні в кримінальний розшук, ні в адвокати.
Політика притягальним для чоловіків цієї картки, особливо у віці старше 35 - 40 років. Тому на різних виборах, а так само засіданнях, сесіях та інших політичних <тусівках> ви зможете з ними зустрітися. Багато чоловіків і серед приватних підприємців, займаються торгівлею. І хоча їх бізнес не можна назвати процвітаючим, все нові представники цієї карти прагнуть зайняти цю нішу.
І чоловіки, і жінки цієї картки часто зустрічаються серед вчителів, репетиторів та викладачів. Зазвичай вони досить суворі, але їхні учні показують високі результати.

Лицар пентаклей.
Представників цієї карти досить справедливо асоціюють з бізнесом, азартом і фінансової афери. Тому велика кількість молодих людей можна зустріти в складі різних тіньових угруповань. А так само серед контролерів на ринках, чергових по автостоянка, в воєнізованої охорони і так далі. Стаючи старше, представники цієї картки різко поділяються на тих, хто далі й вище йде у "тінь", і на тих, хто, закінчуючи ВУЗи, починає працювати майже офіційно і відкрито.
Тому чоловіків цього типу чимало серед добре розгорнулися бізнесменів, банкірів і банківських працівників, а також працівників, забезпечують особисте і фінансову безпеку вищеназваних. Тобто, їх можна знайти як в структурах безпеки, так і страховому бізнесі.
Крім цього, гральний бізнес і пов'язаний з усякого роду розвагами. Чи належить він Лицар пентаклей, або він тільки клієнт -- не важливо, важливо те, що представників цієї карти завжди можна там знайти.
Ще лицаря пентаклей можна зустріти серед спортсменів (або просто любителів) екстремальних видів спорту, особливо там, де це пов'язано зі швидкістю. Авторалі, кінні перегони, гірськолижний спорт, легкие самолеты, дельтапланы и парапланы, серфинг и виндсерфинг - вот их стихия. Кстати, по причине отсутствия скорости альпинизм, скалолазанье их привлекает гораздо меньше.
Еще сфера, где часто можно встретить Рыцаря пентаклей, как мужчин, так и женщин - это сфера компьютерных технологий. Представители этой карты бывают весьма оригинальными программерами, и многие, особенно барышни, склонны общаться по аське или висеть в чатах часами.
Большое количество Рыцарей пентаклей и среди переводчиков, особенно военных. Кстати, женщин этой карты встречается не меньше, чем мужчин.
Еще женщины тяготеют к работе сыщика, следователя. Их можно встретить среди студентов милицейских академий.
Надо добавить, что представительниц этой карты у нас встречается очень немного, так же как и представителей мужского варианта карты Дамы посохов.

Король кубков.
Их много везде и везде их много. Наиболее яркие представители этой карты встречаются среди актеров, эстрадных певцов и певичек, ведущих развлекательных программ, и шоуменах различных толков и пошибов. То есть это та сфера, которая подразумевает наличие поклонников, вращение в светских кругах, творчество и отсутствие жестких графиков ежедневной работы.
Короли и Королевы кубков так же часты в любых сетевых маркетинговых структурах, и зачастую весьма успешны в этой сфере. Много их и среди частных предпринимателей, и даже просто среди продавцов, как на рынке, так и в магазинах, хотя это касается скорее женщин, нежели мужчин.
Большое количество кубошных Королев встречается среди работников внешней экономики, в посольствах и консульствах, и вообще в представительствах.
Можно встретить их и на высокосветских раутах, всевозможных творческих тусовках. Ведь если Король кубков пока не является знаменитостью, то старается быть со знаменитыми знакомым, и общаться с ними на короткой ноге.
Яркость и энергичность натуры делает представителей этой карты завсегдатаем казино, игорных клубов, салонов. А так же их можно встретить на семинарах, тренингах, курсах, там, где можно почерпнуть для себя какую-то новую информацию, людей посмотреть и себя показать.
Они с удовольствие путешествуют, в юности и молодости их можно встретить на туристских тропах под рюкзаком. В более зрелом возрасте Короли предпочитают отдыхать с большим комфортом, но остаются столь же мобильны. Поэтому ищите их на известных курортах, в престижных для посещения местах, дорогих отелях и недешевых ресторанах.
Кстати, Короли, и тем более Королевы кубков любят танцы. При любой комплекции они продолжают двигаться очень пластично и с удовольствием это демонстрируют.

Паж мечей.
Женщин этой замечательной карты у нас встречается гораздо меньше, чем мужчин. Встретить их можно среди студентов лингвистических, экономических и даже педагогических институтов (где их привлекает в первую очередь математика и как ни странно, история). Немало их и среди студентов, изучающих прикладную математику. Складывается впечатление, что необразованных барышень Пажей мечей просто не бывает, ну или мне почему-то не попадаются. Многие потом идут в науку, преподают в институтах или на курсах, многие подрабатывают репетиторами.
Еще одно место, где наверняка можно встретить меченосного Пажа - это библиотека. Кто-то там работает постоянно, кто-то приходит поработать с литературой.
Мужчины Пажи мечей встречаются так же среди студентов институтов политехнических, а так же автодорожных, строительных, юридических, машиностроительных и прочих этому подобных. Многие из них тяготеют к работе с металлом, с железками и потому их можно встретить среди работников авторемонтных мастерских.
На них можно наткнуться и в компьютерных клубах или интернет-кафе, где они работают в качестве системных администраторов. Немало их и среди бухгалтеров, особенно главбухов, финансовых директоров, банковских работников, кассиров.
Нередко встречаются мужчины этого типа среди пожарников, военизированной охраны.

Дама мечей.
В первую очередь искать Даму мечей стоит там, где что-то делается руками (или вообще что-то делается ?). Великолепные мастера прикладного искусства, портные, сапожники, мастера по работе с деревом и кожей, керамисты, печники, столяры и плотники и так далее.
Молодых меченосных Дам можно встретить там, где учат каким-то прикладным предметам, например, их много в техникумах и училищах (особенно мальчиков). И вообще представителей этой карты всегда было много среди рабочих. Строители, рабочие заводов и фабрик, и как не странно, дворники. Сдается, что это карта - карта городского пролетариата. В селе их встречается гораздо меньше, в основном школьном возрасте и уже в возрасте пожилом.
Немало их и в институтах различного профиля, хотя и складывается впечатление, что любая учеба, а чаще всего и работа для Дамы мечей не самое главное место самореализации.
Зато они (особенно девушки и женщины среднего возраста) с удовольствием посещают разнообразные курсы, семинары и тренинги. В группах личностного роста их бывает 25 - 30% от всего состава учасників. Привлекают Даму мечей любого пола и возраста турпоходы разных видов и категорий, в возрасте более юном - путешествия автостопом, и некоторые экстремальные виды спорта.
Немало представителей этой карты в армии, особенная же концентрация в войсках спецназа. Позже многие ребята идут работать в охрану, кстати, сейчас там немало и женщин этого типа.
Мужчины часто предпочитают работать на себя, поэтому их легко найти среди частных предпринимателей средней руки. Совсем <крутые> среди них попадаются не часто, так как Дама мечей не настолько честолюбива, что бы отдавать бизнесу все время и силы.
Еще одна сфера приложения талантов меченосной Дамы - это социальная работа с детьми школьного возраста и молодежью, но не со стариками или людьми больными. Соглашаясь на мизерные зарплаты или работая вообще бесплатно, волонтером, меченосная Дама работает за интерес, и когда он пропадает, ничто не может заставить их оставаться на этом месте.
Рыцарь кубков.
Кубошный рыцарь так же житель большого города, но далеко не пролетарий. Это в первую очередь студент. И часто не важно какого института, в любом институте эти студенты учатся легко, и не слишком обременяют себя учебой, предпочитая проводить время активно и весело.
Концерты, дискотеки, диспуты и любые массовые праздники вообще - вот места, где в больших количествах встречаются Рыцари кубков.
Эта карта так же с удовольствием путешествует, причем и сам процесс дороги стараясь превратить во что-то увлекательное и приятное.
Сейчас появилась тенденция к увеличению количества Рыцарей кубков ребят в сфере компьютерных технологий. Многие затем идут в системные администраторы компьютерных клубов, либо занимаются дизайном и сайто-строением.
Но основное количество Рыцарей, да и Рыцарш кубков работают все-таки с людьми, а не с техникой. Их можно встретить среди менеджеров и офис-менеджеров всех рангов и мастей.
Часто встречаются Рыцари кубков и в среде переводчиков, журналистов, ведущих самых разнообразных программ на радио и ТВ, то есть в тех сферах, где самое главное дело - это слово. Сюда же можно отнести такую сферу, как туризм, страхование, торговое консультирование.
И конечно, среда театральная. Здесь можно встретить Рыцаря кубков как актеров - режиссеров, так и почитателей их талантов.
Кроме того, Рыцари кубков с удовольствием посещают самые разные выставки, от художественных до выставок новинок в компьютерных технологиях. Немало их и просто прогуливающихся по распродажам, рынкам и большим магазинам. Сдается, им просто нравится находиться среди хорошо сделанных вещей.

Король пентаклей.
Наверно, исторически сложилось так, что у нас женщины этого встречаются нечасто. И местом, где они встречаются достаточно часто, можно назвать различные структуры сетевого маркетинга.
Иногда их можно найти и среди студентов технических вузов, особенно связанных с авиацией и связью. Так же встречаются они в среде банковских работников и бухгалтеров.
Мужчины бывают владельцами или руководителями частных фирм, генеральными и финансовыми директорами, но чаще всего их можно встретить среди преподавателей и инструкторов. И хотя они строги, насмешливы и очень требовательны, ученики их обычно могут похвастаться знаниями и умениями.
Нередко Короли пентаклей встречаются и среди мед. работников. Главврачи, врачи скорой помощи, хирурги, мануальные терапевты и кардиологи, нейрохирургия, неврология и психиатрия - вот наиболее частые направления, где их можно встретить.

Паж посохов.
Философия, психология, искусство, экономика и финансы - наиболее распространенные сферы, где часто можно встретить Пажа посохов.
Причем среди бухгалтеров, а так же аудиторов, а так же банковских работников и кассиров, они встречаются даже чаще, чем среди музыкантов и психологов.
Мужчин этой карты заметно меньше, чем женщин. И искать их можно среди студентов экономических факультетов, среди социальных работников и среди психологов, многие из которых пытаются вести тренинговые группы. А так же вообще в преподавательской среде, и в среде школьных учителей. Последнее касается и женщин, которых еще можно часто увидеть в роли гувернантки, няни (для малышей и стариков), сиделки.
Менеджеры по персоналу, секретари, переводчики (тексты), корректоры, референты - среди них Пажи посохов встречаются достаточно часто.
Немало посошных Пажей и в сфере искусства. Чаще всего они бывают искусствоведами, театральными и литературными критиками, библиографами, работниками архивов и так далее.
Еще одно место, где тоже часто можно встретить Пажа посохов любого пола - это танцклассы. Танцы бальные и народные, балетные студии, группы профессиональных и непрофессиональных танцовщиков.
Плюс к вышесказанному, добавим, что можно найти Пажа посохов и среди занимающихся йогой, медитативными практиками, среди слушателей лекций и семинаров по традиционным и нетрадиционным учениям различных эзотерических направлений.

Соціоніка   • Сексологія   • Тренінг росту   • Корисне   • Контакти  
Начальник не всегда прав, но он всегда начальник.
2009 © Тренінговий клуб