Сенсорно-етичний екстраверт (Політика)

Сильні сторони. Має гарні дипломатичні та комерційні здібності. Швидко орієнтується в екстремальних ситуаціях. Упевнений у собі, наважився і решітелен. Завжди знає, чого хоче. Радиться більше формально, рішення приймає самостійно. Прагне бути в курсі різних подій і сам любить бути в центрі уваги. У спілкуванні ввічливий, має у своєму розпорядженні до довірі, вміє створити атмосферу інтимності і задушевно. Обаятелен, демократічен, зазвичай тримається раскованно і невимушено. Естет, любить одягатися зі смаком і різноманітно. Дбає про близьких, цінує затишок і комфорт.

Прагне до практичної діяльності. Воліє найближчі конкретні цілі, що приносять реальну користь.

Проблеми. Досить неорганізованих, схильний відволікатися в роботі на несуттєві деталі. Йому важко тривалий час концентрувати свою увагу на чомусь одному. Схильний до коливань у виборі, що призводить до внутрішніх роздумів і сомнениям, які він приховує. Його справжнім довірою користуються деякі. Досить консервативний до новому: йому потрібно певний час, щоб сприйняти і розібратися в новій технології і переконатися в її практичності. Йде на ризик лише після того, як добре все зважить. Схильний нівелювати індивідуальні схильності людей, любить, щоб усі діяли одноманітно. Проявляє агресивність, якщо його свободу обмежують. Свій настрій переносить на оточуючих.

Від нього не можна вимагати і очікувати:

- пунктуальність і обов'язковість;

- організованості та логічності у справах;

- вміння добре розподіляти обов'язки;

- глибоких стратегічних та аналітичних здібностей;

- справедливості при розподілі матеріальних благ;

- виконання усіх своїх обіцянок.

Рекомендований рід діяльності. У соціальній сфері успішно проявляє себе в торгівлі (особливо оптової), постачання, дипломатичному представництві, в організації та проведенні культурно-масових заходів, в шоу-бізнесі, сфері розваг, на естраді.


Не волнуйся, если что-то работает не так. Если бы всё работало как надо, ты сидел бы без работы.

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб