Сенсорно-етичний інтроверт (ПОСРЕДНИК)

Сильні сторони. Володіє гарним смаком, почуттям міри. Може добре оцінити якість будь-якого продукту, в деталях пояснити, чим вона влаштовує або не влаштовує його.

Турботливий та уважний до людей, дуже зважає на їх зручностями. Діпломатічен, добре вміє умовити кого-небудь на потрібне або вигідне справу. Може відмінно налагодити комфорт в близькому оточенні. Вміє відпочивати, цінує задоволення і житейські радості. Якщо справа йому подобається і буде добре оплачено, робить його якісно, зі смаком і душею. Намагається за будь-яких обставин не втрачати почуття міри. Багато вміє робити своїми руками.

Добре відчуває стан інших людей, здатний м'яко прістраіваться до співрозмовника. Зі всіма дуже привітний, уважний і участлів. Стремится к хорошему матеріального рівня життя. Зазвичай нікому не нав'язує свою волю, не критикує сам і не любить, коли при ньому критикують інших людей. У колективі займає позицію золотої середини.

Проблеми. Йому важко дається напружена ділова активність, важко довгий час бути рухомим, динамічним. Буває розслаблені і несобран. Приватно і ранім. Може проявляти явне невдоволення, якщо його спокій порушують. У такі хвилини може обуритися, різко відповісти. Якщо завдання надто складна для нього або занадто трудомістка, він схильний її відкладати. Не бачить сенсу в порожній метушні і марним трате сил. Не любить перебільшень, має потребу у фактах і доказах.

Намагайтеся уникати начальства, ухиляється від нудних, суто ділових розмов. Йому важко проявляти волю і наполегливість, відстоювати інтереси справи. Погане самопочуття сильно знижує його працездатність. Часто робить вигляд, що багато чого може зробити, хоча це і не завжди можливо.

Від нього не можна вимагати і очікувати:

- постійно високої ділової активності;

- послідовності та організованості у справах;

- безкомпромісного відстоювання інтересів справи;

- вміння керувати великим колективом, розподіляти обов'язки;

- участі в ризикованих атакуючий операціях.

Рекомендований рід діяльності. Найкраще ПОСРЕДНИК реалізує себе в соціальній сфері. Може добре налагоджувати і підтримувати комерційні контакти, що успішно працює там, де потрібно обслуговувати конкретного, окремо взятої людини. ПОСРЕДНИК - це фахівець по налагодженню і підтримці інфраструктури соціуму. Тому він - найкращий снабженец, торговець дрібним оптом, комерційний директор невеликої фірми, дипломат-менеджер. Непогано працюють посередник у галузі реклами та видавництва, медицині, сфері послуг. З них виходять непогані оцінювачі якості, дизайнери, організатори відпочинку.


Приглашаются грузчики для интересной работы...

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб