Сенсорно-логічний екстраверт (МАРШАЛ)

Сильні сторони. Відрізняється лідерські характером. Людина вольова, мобілізувати, енергійний. Володіє швидкою реакцією, поєднаних з гарною витримкою. Вміє керувати людьми, швидко орієнтується в змінених обставинах. Здатний швидко приймати кардинальні рішення. Налаштований на реальні прилеглі мети - гнучкий стратег. Енергійний і діячів, у періоди підйому розвиває неабияку працездатність. Має критичний склад розуму. Активно відстоює інтереси свої та своєї групи. Прагне до високого матеріального рівня життя. Любить діяти по-крупному, все ретельно зваживши і розробивши конкретний план дій. Дуже цілеспрямованість і практичний в делах. Живе розумом, справа ставить вище особистих симпатій. Стрессоустойчів, мобілізуються в екстремальних ситуаціях.

Проблеми. Досить агресивний, йому важко даються рівні, безконфліктний відносини з оточуючими. Не любить нерішуча людей, ухиляються від смелого дії. Не виносить пріказного тони: якщо на нього тиснуть, дає сильний відсіч. Самолюбство, у гніві проявляє нетерпимість до чужих промаха і помилок. Неугодним людям може створити несприятливу обстановку. В особистих відносинах неуступчів, все хоче влаштувати по-своєму. Недоверчів до нових людей, прагне за допомогою обережних питань з'ясувати їхнє становище, зв'язки та можливості.

Йде до своєї мети, не зважаючи з інтересами інших. У нього бувають періоди спадів і підйомів настрою та працездатності.

Від нього не можна вимагати і очікувати:

- послідовності в усьому;

- м'якості, поступливість, неагресивна;

- того, що він буде працювати безкоштовно, «за ідею»;

- прогностичні здібностей.

Рекомендований рід діяльності. МАРШАЛ добре керує іншими людьми, розподіляє обов'язки. Способен в деталях продумати необхідну організаційну структуру і послідовно впровадити її. Може не тільки ретельно відібрати людей, перевіривши їх попередньо у справі, але й тримати всіх своїх підлеглих у жорстких рамках, вдаючись за потребою до непопулярним заходам, вольові дії. Практичний, добре розбирається у вигідності затівалося справи. Може добре працювати руками, майструвати що-небудь. Оптимальне застосування Маршалом знаходять в галузі управління, техніки, міліції, військовій справі. З них виходять непогані керівники різних рівнів, аж до самих високих.


- Господа, третий день не хочется работать. Что бы это значило? - Сегодня среда!

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб