Сенсорно-логічний інтроверт (МАСТЕР)

Сильні сторони. Вміє робити розумні і корисні вчинки. Адаптує нові ідеї до практики, витягує з них максимум користі. Йому притаманні непомітною, тиха впертість при обов'язковому завершенні всього розпочатого, скромність. Винахідників в побуті і на роботі, яка йому подобається. У досяжною для нього області простору все організує для роботи та відпочинку. Естет, повністю довіряють своєму смаку. Завжди має власну думку про те, що красиво і що некрасиво, де гармонія, а де - несмаком. Ярко и кидка вдягатися не любить, воліє поміркованість і гармонію.

Цінує дружбу. Якщо чоловік звернувся до нього за допомогою, допомагає, не шкодуючи власного часу. Своєї думки нікому не нав'язує, але потім зазвичай виходить так, як він хотів. Йому доставляє радість, коли зроблена ним кому-то понравилось. Має репутацію пунктуального людини. Не любить затягувати зустрічі. Стрессоустойчів, в небезпечній ситуації поводиться підкреслено холоднокровно. Попередження про небезпеку викликають у нього не страх, а інтерес, бажання випробувати себе.

Проблеми. Схильний до скепсису, любить аналізувати і жартували. На людях, як правило, не демонструє свої емоції і почуття, хоча досить впечатлітелен. Дуже залежить від настрою, періоди спаду чергуються у нього з періодами підвищеної працездатності. Приховати, не любить фамільярність, вміє поставити людину на місце. Наказ як форма звертання для нього не існує: робить так, як вважає за потрібне. По-справжньому ефективно займається лише тим, що приносить задоволення, з-за цього може справляти враження ледачого людини. За безцільно роботу братися не буде. Йому не подобається млява манера говорити, любить чітко сформульовані, впевнені висловлювання.

Від нього не можна вимагати і очікувати:

- постійного емоційного участі в тому, що відбувається;

- співпереживання і співчуття тому, хто звинувачує інших у своїх невдачах;

- сприйняття на віру малопроработанних проектів.

Рекомендований рід діяльності. Йому вдається раціональне ведення господарства. Досягає гарних результатів в тих сферах, де необхідно обслуговування точної техніки, якісне оформлення виробів. Найбільш успішним в управлінській діяльності середньої ланки. Може працювати в малому бізнесі. Вміє красиво і зручно оформити інтер'єр і робоче місце.


Подчинённые тоже люди - и тоже не хотят думать.

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб