Главная В избранное Версия для печати

Меню:


УКР | РУС

Тренінг

В першу чергу соціоніка - це наука, яка стверджує, що кожна людина належить до певного типу, типів цих всього 16 і протягом усього життя тип не змінюється. Соціоніка описує ці типи, межтіпние відносини і взаємодії всередині групи людей з певними типами. На перший погляд може здатися, що 16 типів це мало. Але якщо провести аналогію з музичними нотами, яких всього сім, а потім представити скільки творів створено на їх основі, то стає зрозумілим, що 16 тут більш ніж достатньо.

Соціоніка - наука, відкрила закони людської сумісності.

Тип особистості (соціотип) не змінюється ні через день, ні через рік. Психологічний тип - щось інше, ніж виховання людини, її культурний рівень, її професія: це спосіб обміну інформацією та діями з навколишнім світом. Кожен тип має не тільки сильні, але і слабкі сторони - за досконалість в одному доводиться платити недосконалістю в іншому. Іноді представники одного типу виглядають як близнята - хоча вони навіть не родичі. Ймовірно, тип "запрограмований" генетично.

Іноді ставлять запитання, чи можливе використання соціоніки для маніпуляції свідомістю, на зразок НЛП? По-перше, в спілкуванні ми і так, свідомо чи ні, намагаємося з різною часткою успіху маніпулювати партнером. По-друге, багато посібники по вихованню дітей тепер не що інше як підручники з управління волею у своїх інтересах. Звичайно подібний питання передбачає жорстку маніпуляцію. Так ось, посилаючись на соціонічних авторитети, отвечу Маніпуляція ВОЗМОЖНА і ще покруче ніж в НЛП, питання в тому, що фахівців такого рівня дуже мало, але навчитися, в принципі, можливо.

Що ж дає нам соціоніка?

1.Прежде всього можливість зрозуміти себе, свої сильні і слабкі сторони, на що робити наголос у житті і що підтягувати, перестати терзать себе за те, що є твоєю невід'ємною частиною.

2.Возможность краще розуміти оточуючих, помічаючи не тільки вчинки, але й те що за ними стоїть.

3. Дізнатися, хто ж такий дуал і що таке дуальная захист.

4.Возможность зрозуміти причини склалися людських відносин, конфліктів і нерозуміння.

5.Возможность організовувати групи із заздалегідь прогнозованими, найбільш сприятливими відносинами (сім'я-одна з таких груп).

Пізнання людиною самого себе і своїх відносин з оточуючими людьми

Ви зрозумієте, як з конкретною людиною можна жартувати, що його цікавить, де на нього можна покластися, а де його потрібно підстрахувати. Ви зможете оточити себе людьми, з якими буде комфортно і спокійно як у роботі, так і на відпочинку. Якщо Ви керівники людьми, то у Вас не буде виникати проблема, кому яку роботу доручити, щоб досягти максимального ефекту.

Для керівників і ділових людей

Знання типу дозволить тонко і дуже ефектно переконувати співрозмовника. Знання сильних і слабких сторін своїх співробітників дозволяє найкращим чином організувати роботу, формувати згуртовані і працездатні колективи. Обстеження методами соціоніки дозволяє оцінити потенціал фірми як єдиної псіхоінформаціонной системи та прогнозувати її розвиток. Глибоко розуміти партнерів і правильно вести ділові переговори. Передбачати дії конкурентів. Запровадити ефективну рекламну діяльність. З нової точки зору аналізувати політичні події.

Як знайти супутника життя?

Сім'я - найбільш яскравий приклад, коли людям доводиться спілкуватися постійно, причому більше часу в замкнутому просторі, коли збільшення психологічної дистанції дуже важко. Саме тут персональна сумісність найбільшою мірою визначає, чи зможуть партнери досягти сімейного щастя. Соціоніка дозволить Вам розпізнавати людей, сумісних з Вами в багатьох відносинах, у тому числі, психологічно та сексуально.

Для вчителів і батьків

Соционика надає педагогам всі підстави для успішного впровадження в практику індивідуалізованого і профільного навчання школярів і студентів, найбільш точно відповідного здібностям і можливостям кожного. Навчальні групи, сформовані методами соціоніки, по успішності перевершують звичайні групи.

Соціоніка дозволяє батькам краще розуміти своїх дітей, а дітям - батьків.

Ви зможете вже в самому ранньому віці побачити в дитини його таланти та здібності, щоб їх розвинути і реалізувати.

Вибір професії

Якщо людина діє за своїм сильним функцій, то у нього все виходить ефективно і він працює із задоволенням. Якщо ж його діяльність вимагає застосування в основному слабких функцій, то при цьому він швидко втомлюється, виникають неврози, незадоволеність життям і навіть психосоматичні захворювання.

Соціоніка дозволяє правильно зорієнтувати молодих людей у виборі професії, якої вони не тільки будуть задоволені, але і зможуть досягти видатних результатів. Соціоніка допоможе людині знайти справу до душі.

Якщо Вас хоч що-небудь зацікавило і Ви хочете більше довідатися про соціонічних типи та можливості соціоніки; визначити свій тип, типи ваших друзів, родичів і просто знайомих, а так само типи відомих людей, акторів, письменників, художників, вчених і багатьох інших - ПРИХОДЬТЕ ДО НАС. Тільки тут, ви зможете навчитися користуватися необмеженими можливостями соціоніки в реальному житті.

Соціоніка   • Сексологія   • Тренінг росту   • Корисне   • Контакти  
Если шеф не прав - значит, либо он не шеф, либо ты не работник.
2009 © Тренінговий клуб