Главная В избранное Версия для печати

Меню:


УКР | РУС

Масть і відповідність

Коли ми говоримо, що масть є ставлення, а точніше - стосунки, то можна припустити, що це відносини не тільки між людьми. Тут скоріше відносини між всіма і всім. Тому давайте заглибившись у розумінні самої суті масті і наведемо тут деякі відповідності, спираючись на які в подальшому можна буде прийти до вельми цікавим умовивід.
У нашому світі неодноразово зустрічаються різні речі (ситуації, моменти), які мають по 4 стадії розвитку, або по 4 ж рівноправні частини. Для прикладу - час доби - ранок, день, вечір, ніч. Або пори року - зима, весна, літо, осінь. Чи сторони світла, або динаміка будь-якого розвитку - народження, розвиток, плодоношення, вмирання.
Або двигун внутрішнього згоряння - теж четирехтактовий :-)

переклавши все це на масти. Для початку давайте виберемо точку відліку, саме, власне, початок. І тут нам може допомогти співвідношення масті і стихії.

Масть

Стихія

посох

Повітря

Кубок

Вода

Меч

Вогонь

Пентакль

Земля.

Чому саме так? Давайте розберемо. Почнемо з простого.
Кубки. Суть кубку - ємність під щось рідке. Тобто - відповідність стихії води. Якщо поспостерігати за життя за проявами носіїв цієї масті, то дійсно виявиться, що у них все залежить від <величини наповненого склянки> :-) або, іншими словами, від того порожній або полон його <кубок> на даний момент. Різниця помітна не тільки професіоналам. Енергія кубків бризжет, расплесківается в усі сторони, вирує-кипить і б'є ключем. Це не Меч, який чуть что рубає з плеча, але та крапля, яка камінь точит. І не миттям, так капаніем, а свого доб'ється. Припливи-відливи емоцій, неумолчная гомінкі струмка:
Пентакль - його суть - золотий диск, коло золота. Який сам по собі річ самодостатня. У кого б не перебувала монетку-денежки, вона завжди залишається той же. Така ж незмінність, як і у її стихії - Землі. Обгрунтованість, неквапливо, фундаментальність.
Щодо відповідності до мастил меча і палиці було зламано чимало копій. Деякі, посилаючись на стародавні тексти Таро, стверджують, що палиці відповідають вогню, а мечі - повітря. Нехай їх.
гонят, коротше :-).
Можливо, старі майстри спеціально поміняли ці поняття місцями, сподіваючись, що розумні - вони зрозуміють, розберуться. А решта - не зможуть зашкодити ні собі, ні людям, намагаючись втручатися в просторово-тимчасову тканина Світу.
Типа, захист від дурня :-).

Але повернемося і виконати нескладні умовивід. Що таке посох? Вигляд його - велика дерев'яна палиця. Суть його - слово, інформація. Мудрість, ідея, вчення: Щось тонке, ефемерною, і в той же час - всепронікающее, присутні скрізь, у всьому. Закони світобудови, правила гуртожитку-співіснування. У нашому світі так само всепронікающ і завжди прісутствующ повітря. У той час як Світло з'являється і зникає. Вогонь не стільки несе в собі ідею, скільки реалізовує її. Бо суть Вогню - здійснювати дію. Цим він і заворожує будь-яке істота.
Пам'ятаєте, як це - дивитися на вогонь? Або на рядки, що біжать хмари, або на работающего человека :-). Рух, дія - завжди привабливо і завжди ж - звичайно.

Чому ж тоді Вогонь символізує Меч? А не, скажімо, свеча? Спробуйте намалювати огонь, і зупинений в малюнку, він тут же втрачає свою красу і силу. Але Меч, викованний у вогні, вбирає всю його волю до дії, і спонукає кожного хоть как-то покрутить-помахати.
Подивіться на дитину, в руках якого виявився хоча б ножик. Стругать, вирізати пристойні або не дуже слова, кидати, крутить у пальцях, а то й різати:
Дорослі, втім, майже нічим не відрізняються :-).

При такому розкладі можна виділити певну ієрархію мастей. Вона буде виглядати вже звично: на першому місці виявиться палицю, бо повітря найбільш значущий для людини, без нього життя буде обчислюватися хвилинами. На другому місці Кубок, вода (на скільки там відсотків людина складається з води?). На третьому - Меч, на четвертому - Пентакль.

Тепер же порозкладає в просторово-часовому континуум.

Масть

Сторона світла

Час доби

Час року

посох

Схід

Ранок

Весна

Кубок

Юг

Полудень, день

Літо

Меч

Північ

Ніч, північ

Зима

Пентакль

Захід

Вечір

Осінь

Схід відповідає Посохов, як місце, де народжуються духовні вчення, де шануються мудреці і вчителі, де цінується в першу чергу Ідея, тонке, ще не матеріальне. Це те місце, де зароджується, але ще не втілюється.
Південь відповідає Кубок. Саме на півдні людина цінний своїми зв'язками, саме там найбільш сильні клановість і родинні почуття. При цьому не обов'язково что-то делать и о чем-то мислити, але необхідно бути одним із, підтримувати необхідні зв'язку, заводити нові приємні знайомства, бути душею компанії, проявляти яскраві, гарячі емоції.
Північ. Це те місце, де людина може щось втілити. Саме тут бездіяльність смерті подібно, а життя - саме рух. Тут в першу чергу оцінять по справах, і тому шанс є у кожного.
Захід. Що ценно тут, у пентаклей? Наявність фінансів. Не що ти зробив, але скільки тобі заплатили.
Одиниця виміру людської цінності на Заході? У.о. у твердій валюті.

Дозволю собі процитувати: <Перша - Схід. Це порядок. Вона оптимістична, безтурботний, обходительна, як стійкий бриз: Бриз, ранковий вітер. Він дає надію і підйом, він є вісником дня. Він приходить і йде, і проникає у всі. Іноді він м'який і непомітний, інколи - настирливих і докучний:
: Друга - Північ. Вона спритність, різка, пряма і несгібаема:. Це суворий вітер: згубний, повний енергії, він сповнений і нерозсудливості. Він вламивается в двері й руйнує стіни:
: Третя - Захід. Це почуття. Вона інтроспектівна, совісні, артистична, подібна прохолодному пориви вітру:. Є холодний пообідній вітер. Пригноблений і утомливих, він ніколи не залишить тебе у спокої. Він буде приводити тебе в зневіру і змушувати плакати. Однак, в ньому є така глибина, яка заслуговує на особливу увагу в його пошуках:
: Четверта - Південь. Це зростання. Вона живить, вона шумно, застенчивая, тепла, як гарячий вітер: Він зігріває, захищає й огортає все:> Кастанеда, "Дар Орла> та <Друге кільце сили>. Там він пише про жінок - воїнів та їх вітрах, і це точно лягає в масть розмови про масті.
Ще один варіант відповідності - будь-яка справа проходить через наступні стадії:
1 . Ідея, що витає в повітрі і в думках - це масть палиці.
2 . Натхнення, мотивація, енергетичне підкріплення і дружнє участь - ось те, що дає кубок.
3 . Власне дія для втілення ідеї в матерії - робота меча.
4 . Отримання результату, нагород, оплати - справа пентакля.
Іноді, а в нашій країні це буває просто сплошь и рядом, випадає одна з стадій. И получается - хотіли як краще, а вийшло, як завжди.
знайомо? Ідеї є, але не втілюються. Або та ідеї є, і натхнення є, і справу зроблено, щоб тільки отримати оплату - не реально.: У кого ні разу такого не було - киньте в мене камінь.

Масть співвідноситься і з посадою. Кожен Король є носієм правил і законів. Він їх встановлює, він же і контролює. Законодавча і виконавча влада в одній особі. Отже, кожен Король у своїй масті, свого прізвища представляє ще й масть Посохов. Загальними королівським девізом можна вважати слово <статус>, не дивлячись на те, що Король Посохов є законодавцем відносин і моралі, Король кубків - законодавець почуттів, пристрастей, Король мечів - законодавець будь-яких дій, а Король пентаклей - встановлює закони організації грошових потоків. < br> Будь-яка Дама - глибинний носій масті кубків і загальним девізом можна взяти слово <Добробут>. І справді, головна турбота Пані - що б присутствовало стан благое, благостное.
Ну, нареченої, пані, завжди асоціювалися зі станом. Ну, посаг, там:
Ціле стан:

І тому Дама Посохов намагається, що б всі були в ладах із законом взагалі і з інструкціями Зокрема, Дама кубків печеться про доброму настрої, Дама мечів - про технологічних діях, а Дама пентаклей - о том, что б будинок був повною чашею і все як у людей.
Лицарі: Лицар - це меч, продовження меча або, як писали Олди, придаток до меча. Девіз їх <оригінальність>, вот и выпендриваются хто як може. Посошний - ідеології вигадує, ораторствует (Жириновський, к примеру), кубошний - з панянки шашні крутить, ах, герой-коханець, дурашка, меченосний - бореться з млинами і переможе, хоча головне - не перемога, а участь. А пентаклевий (або пентаклЕвий) - знає сто один спосіб, як заробити грошей, не входячи в протиріччя з законом.
Пажі, як брати менші пентакля, байдуже носять девіз <самодостаточность>. Який би масті \ прізвища він не був, коло пентакля охороняє його зовні й убезпечує зсередини. І суть їх тому досить цікаві. Паж Посохов - він сам собі свій вищий суд, сам же і Господь Бог. Паж кубків - там, в мріях, добре, лише б тут не будили. Паж мечів - а я денежки копить буду, і інтелект нарощувати, з моїми думками - не нудно. І паж пентаклей (подвійний пентакль!) - Цінність у собі, у служінні іншим одним присутністю - так само, як служать лише своєю присутністю гроші

Соціоніка   • Сексологія   • Тренінг росту   • Корисне   • Контакти  
Чем ленивее человек, тем больше его труд напоминает подвиг.
2009 © Тренінговий клуб